wirtualny spacer

Najlepsze jedzenie na Saskiej! Fantastyczny nastrój. Jak to robicie?!Dla mnie mega.
Odkrycie roku! Świetne jedzenie, fantastyczny widok, a ceny zdecydowanie przystępne.
Obsługa naszego "rejsu" była na najwyższym poziomie.

kuchnia

Restauracja Porto.wa to modne miejsce na gastronomicznej mapie Warszawy. Atmosferę tego miejsca tworzy nie tylko pełen pasji i kreatywności zespół, ale także wspaniała lokalizacja - nadwiślańska plaża z widokiem na centrum miasta. Podstawą naszej kuchni są świeże, sezonowe produkty od najlepszych dostawców. W naszych recepturach nie znajdziesz konserwantów ani innych "ulepszaczy", w przeciwieństwie do naturalnych smaków i aromatów, których nasze menu jest pełne. Jeśli lubisz nowinki kulinarne a jednocześnie cenisz kuchnie tradycyjną to miejsce z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

 

wystrój

Wnętrze restauracji urządzone jest w stylu marynistycznym. Dominuje naturalna kolorystyka – biel w połączeniu z granatem i czerwienią. Dodatki użyte do aranżacji wnętrza nawiązują do nadmorskich klimatów. Panoramiczne przeszklenia z widokiem na nadwiślański brzeg rozświetlają salę, nadając jej lekki i niepowtarzalny charakter. Tak urządzone wnętrze będzie doskonałym miejscem na relaks w otoczeniu przyrody zaledwie chwilę od centrum miasta.

 

pasja

Restauracja Porto.wa powstała z pasji – pasji do dobrego, prawdziwego jedzenia. Została stworzona przez zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej, którzy marzyli o miejscu, do jakiego sami chcieliby chadzać popołudniami na obiad czy spotkanie z przyjaciółmi. I tak właśnie po niezliczonej ilości godzin poświęconych na szlifowanie ostatecznej wizji lokalu zapraszamy do naszej restauracji wszystkich Was ceniących sobie dobrą kuchnie i przyjazną atmosferę.

 

© Restauracja Porto.wa 2021
Wykonanie: Solmedia.pl